HAKKIMIZDA

  Evinizdeki konfor ve doyasıya tatil bir arada. Bodrum’un merkezinde plaja 50 metre uzaklıkta, geniş eğlence mekanları yelpazesinin tam ortasında saklı bir cennet gibi sizleri bekleyen otelimizde hem evinizdeki konforu hem de gönlünüzce, doyasıya bir tatil geçirme fırsatını bulacaksınız.  

1995 den beri hizmetinizdeyiz.

Bodrum’un merkezinde plaja 50 metre uzaklıkta, geniş eğlence mekanları imkanlarının tam ortasında saklı bir cennet gibi sizleri bekleyen otelimizde hem evinizdeki konforu hem de gönlünüzce, doyasıya bir tatil geçirme fırsatını bulacaksınız. Baştan aşağı yenilenen odalarımız ve tarzımızla siz konuklarımıza maksimum konforu Bodrum’un tam merkezinde sunuyoruz. Konfor, tatil, eğlence hepsi iç içe. Bu hayali sizin için gerçekleştirdik. Müşterilerimize en iyi konforu sağlamak üzere tasarlanmış, ses yalıtımlı, lüx apartlarımız, tatil keyfinize keyif katacak geniş yüzme havuzumuz ve havuz başı barımızla size unutulmaz, güzel bir tatil yapma fırsatı sunuyoruz.

HEMEN YERİNİZİ AYRITIN

Baştan aşağı yenilenen odalarımız ve konseptimizle siz konuklarımıza maksimum konforu Bodrum’un tam merkezinde sunuyoruz. Konfor, tatil, eğlence  hepsi iç içe. Bu hayali sizin için gerçekleştirdik!

TOP